Paolo Barberi - Seravezza (LU)

 
''Najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku''
 
Niezawodność, osiągi i konkurencyjność, te trzy słowa podsumowują zwycięskie motto określające maszyny Efco: tak twierdzi Paolo Barbieri, właściciel firmy specjalizującej się w projektowaniu i pielęgnacji ogrodów i terenów zielonych. Barbieri jest wiernym użytkownikiem kosiarek Efco od wielu lat – od czasu rozpoczęcia działalności – i od tego czasu miał okazję używać i docenić szeroką ofertę maszyn Efco, zwłaszcza kosy spalinowe i dmuchawy ogrodowe. “Czas ucieka, więc naturalnie trzeba odnawiać maszyny i sprzęt, którym pracuje”, zaznacza Barbieri“ bywało tak, że czasami prawie bolało mnie, gdy musiałem rozstać się z jakimś sprzętem, bo wiem, że te maszyny mogłyby pracować jeszcze dłużej, nawet, jeśli miały już swoje lata...”.
 
Jestem już doświadczony i znam maszyny oferowane na rynku i w mojej opinii kosiarki i kosy spalinowe Efco mają najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku. Paolo Barbieri przekonuje do maszyn Efco, (poza niezawodnością samych urządzeń), świadomość, że producent dobrze zna i rozumie jego potrzeby.
 
“Dla mnie Efco jest uosabiany przez mojego lokalnego dealera. To jest osoba, która przedstawia mi wszystkie możliwości i zalety różnych modeli i zawsze jest na miejscu, aby pomóc mi, wysłuchać moich problemów i profesjonalnie doradzić. Kiedyś miałem mały problem z nożycami do żywopłotu, przyjechałem do niego i kierownik serwisu osobiście przyszedł do mnie poradził jak rozwiązać ten problem. To jest właśnie profesjonalne podejście do klienta".
© 1996-2014 Victus Emak Sp.z o.o. - Member of Emak Group
ul. Karpia 37, 61-619 POZNAŃ - Tel. +48 (061) 823 83 69 - Fax +48 (061) 820 51 39
| legal notes | credits | biuro@victus.pl | all right reserved |